اطلاعیه های سیزدهمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی

 

 

اطلاعیه17

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته ایده پردازی

گروه دختران توانگر(اعتمادیان) ، گروه فاطمه صداق ، الناز شیشه بر ، دیبا قبله زاده ، عسل مهدی زاده ، گروه آلا غلامی ، نیلوفر نیازمند ، عرشیا محمدیان ، رومینا ایازپور ، دیانا نجمی ، نیلوفر آقایی ، فرزانه دوست‌حسینی ، منصوری زاده ، کوروش عماری ، سید حسین امیری ، زهرا سلطانی کیان نادر  ، اینورمیرجلیلی ، مهدیس میلی ، آرین محمدی نیا ، بهزاد بهرامی ، فرجی ، ویدا حسینی ، نیایش نجاری  ،محیا شریفی مقدم

زمان برگزاری مرحله دوم:  سه شنبه و  چهارشنبه و پنجشنبه ساعت14 الی17  مکان برگزاری : به صورت مجازی

اطلاعیه16

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته ربات رالی

ترمه‌بافت ، عبدالرضازاده ، مهدی میرحسینی ، واسعی مقدم ، میرحسینی ، دانیال کارگر ، ولی نژاد ، محمدجواد باغستانی ، جعفری نسب زمان‌زاده ، افروغ ، محمدصالح اسدی نسب ، پورقاسمی ، مهر اصفهانی ، احسان مقصودی ، علیرضا موج کار

زمان برگزاری مرحله دوم:    چهارشنبه ساعت18 الی20  مکان برگزاری : پارک علم و فناوری 

اطلاعیه15

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته در ربات پرستار

فلاح زاده ، رفیع زاده ، سید محمد حسین میرحسینی ، عادل زارع ، محمد صالح احمدی ، ابوالفضل نظری ، محمد مهدی پور قاسمی ،       سبحان محسنی ، محمد حسین کلانتر ، مبینا محسن زاده ، امیر حسین دهقان ، بهزاد فرخ عرشیا عزیزی ، دره زرشکی ، ایلیا مزیدی ،      محمد عرفان محمدی ، امیر عباس رجبی ، پوریا رئیس عباسی علی فکر ،یاسین کمالی

زمان برگزاری مرحله دوم:    سه شنبه ساعت17 الی20   مکان برگزاری : پارک علم و فناوری

اطلاعیه14

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته برنامه نویسی:

محمدطاها صفاییان ،واسعی مقدم ، کیانی ، محمد امین حسینی ، نادری ، غفوری پور ، شیخ زاده ، فاضله فلاح ، حسین میرجلیلی ، نجاریان امیرحسین زارع باغبیدی ، امین فلاح‌زاده ، فخرحسینی ، امیرعلی زارع زاده  رجایی ، نصیری ، ماهورقاسمی ، خلیلی ، جمالی  صدرا امیر جلیلی

زمان برگزاری مرحله دوم:    سه شنبه ساعت16 الی2   مکان برگزاری : پارک علم و فناوری 

اطلاعیه13

:راه یافتگان به مرحله دوم در رشته مهندسی خلاقیت

ابوالفضل شاکری ، بهنام آقاعسگری ، امیرعباس باغستانی ، امیرعلی سبحانی،  بهزاد پوربابایی، ترمه سپهوند ، سبحان دهقان تفتی ،  سبحان کیوانی ، معراج دره زرشکی ، ساجده سبحانی ، سبحان دهقان تفتی ،  زهرا رضایی ، حسنا شهسواری ، مهدیار غلامزاده ، امیرحسین قادری متین زارع ، هانا شایق

زمان برگزاری مرحله دوم:    سه شنبه ساعت20 الی21   مکان برگزاری : پارک علم و فناوری

اطلاعیه12

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در رشته هوافضا (موشک آبی ) در سیزدهمین دوره مسابقات ابتکار و نوآوری دانش آموزی می‌رساند برنامه زمانبندی برگزاری مرحله دوم این رشته به شرح زیر می باشد

سه‌شنبه 3 اسفند ساعت ۱۳ الی ۱۷  پنجشنبه ۵ اسفند ساعت ۱۳ الی ۱۷

محل برگزاری دانشگاه یزد 

شایان ذکر است کلیه ثبت نام شدگان این رشته راس ساعت در زمان های مشخص شده در دانشگاه یزد 

اطلاعیه11

:راه یافته به مرحله دوم در رشته ربات فوتبالیست
سینا پیران ، فاطمه زهرا کوچک‌زاده ، پارسا سعادت ، زهرا اصفهانیان ، دانیال رضایی ، محمد وزیری مقدم ، محمدصدرا شبیری نیا ، محمد طاها ،رضایی ، کیانی ، مهدی میرجلیلی، دانش پرور ، امیدوار ،محمدحسین جعفری ، منصوری زاده ، محمد طاها انتظاری ، امیر عباس نعیمی نژاد حسین جهان آبادی ، علی بلوردی ، علی فکر ، محمدحسین بهار ،بهداد پوربابایی ، حمیدرضا موج کار ، امیر زارع ، محمد سبحان زارع خورمیزی سیدحسام الدین نقی‌زاده ، محمد طاها شفیعی زاده ، محمد متین شقاقی ، ابوالفضل شریفی ، محمد حسام نورسته ، محمد سینا موسوی عرفان جعفریان ، محمد مهران مرتضوی

زمان برگزاری مرحله دوم:    دوشنبه ساعت17 الی21   مکان برگزاری : پارک علم و فناوری

اطلاعیه10

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته های روبیک گروه۲ 

کریمی ، رشیدی ، رضایی ، جلال‌پور ، شجری‌زاده ، مهدی دخت ، بهرامی فرد ، باقری،  زربو ، مهیجی ، حاجی زاده ، میرساییان ، حقیقی ، داوودی ، دره شیری ، گردفرامرزی ، دهقانی زاده ، ابولیان

زمان برگزاری مرحله دوم:    دوشنبه ساعت16 الی18:30     مکان برگزاری : پارک علم و فناوری

اطلاعیه9

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته قصه گویی(گروه2):

کیوانی فر ، بهجت ، الناز شیخ پور ، میرجلیلی ، مهدی زاده ، قرقچیان ، کمالی مقدم ، گلسرخی ،
زهرا السادات حسینی ، آخوندی ، زهرا زارع، زارعین ، موژان جعفرپور ، شایق ، باغستانی ، یگانه زارع ، قاسمیان ، رحمانی زاد ، حاجی حسینی ، زارع خورمیزی 
زمان برگزاری مرحله دوم:  یکشنبه ساعت 16الی20        مکان برگزاری : سالن آمفی تئاتر

اطلاعیه8

به اطلاع تمامی شرکت‌کنندگان در رشته ایده‌پردازی می‌رساند در جلسه توجیهی امروز 1400/12/01 که به منظور آشنایی با روند داوری مسابقات به صورت آنلاین راس ساعت 19:30 از طریق لینک زیر برگزار می‌گردد، حضور بهم رسانید:


لینک جلسه:https://lms1.ystp.ac.ir/b/mon-cqt-psi-ogq

 

اطلاعیه7

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته آتش نشان:

امیر محمد فروزانفر ، سبحان دهقان تفتی ، محمد وزیری مقدم ، عرفان تقدیری ، امیرحسین قادری ، محمد عرفان باغیانی ، امیرحسین حمیدی فر
سید حسین مدرسی ، ‌فرزان فتحی ، علیرضا دهقانی ، میرفخرالدینی ، کسری حاتمی ، عرشیا عزیزی ، محمدطاها زارع خورمیزی

زمان برگزاری مرحله دوم:  یکشنبه ساعت18الی19      مکان برگزاری : دبیرخانه مسابقات(مرکز نوآوری)

 

اطلاعیه6

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته قصه گویی(گروه1):

روشان بیدکی ، امیر غفوری پور ، محمد اسناد علی اکبری ، حسنا شهسواری ، تانیا رضایی ، ریحانه خانی ، محیا کمالیان ، الهه سلیمانی
مانیا شیخ پور ، الناز سعادت دوست ، فاطمه السادات طباطبایی ، درسا خداداد ، عطیه زارع

زمان برگزاری مرحله دوم:  یکشنبه ساعت18الی21        مکان برگزاری : سالن آمفی تئاتر

 

اطلاعیه5

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته روبیک(گروه1):

لوک زاده ، برزگر ،  حسنی ، متولی پور ،دشتی ،  فلاح‌زاده ، روشن‌نژاد ، سرپاک ، ابطحی ، شایان‌فرد ، شهبازیان ، حبیبی‌راد، طالعی ، عرب ، فخرآبادی ، قاسمیان ، طوهامی ، کریمیان ، کیاشا نگارش ، کیانا کفاش

زمان برگزاری مرحله دوم:  یکشنبه ساعت16الی18:30   دوشنبه ساعت16 الی18:30     مکان برگزاری : سالن بزرگ وکوچک

 

اطلاعیه4

راه یافتگان به مرحله دوم در رشته تئاتر صحنه‌ای:

هستی عزیزی ، روژینا طالبی پور ، علیرضا مشعلچی ، بهنام آقاعسگری ، مائده جبلی ، سها مجیبیان ، رها فاتحی ، ملیکا حیدری ، آیدا مختاری ، حدیث فلاح ، روژان لموچی ، آدرینا عالم رجبی ، شکرانه(ریحانه و عسل) ،مهدیس فصاحت ، پرنیا امیری ، مبینا موسوی ، عطیه حیدری ، لعیا باقر ،
حسام تقی زاده ، ثمین جانفدا ، احمدی زاده

زمان برگزاری مرحله دوم: شنبه ساعت16الی19    دوشنبه ساعت18:30الی20:30   چهارشنبه ساعت18:30 الی20:30                   پنجشنبه ساعت 9الی12 و16الی19     مکان برگزاری سالن آمفی تئاتر و سالن بزرگ

 

اطلاعیه3

 

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در رشته قصه گویی می رساند بر اساس اعلام‌گروه داوران ، مرحله ی دوم مسابقات قصه گویی به صورت حضوری برگزار می شود و اجرای شرکت کنندگان بدلیل نبود زمان کافی  بدون فضا سازی و چیدمان صحنه اجرا می گردد لذا امتیاز این قسمت حذف و بین دیگر پارامترهای امتیاز دهی تقسیم می‌شود

 

اطلاعیه2

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان سیزدهمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی می‌رساند کلیه ثبت‌نام شدگان که به هر دلیل موفق به ارسال آثار خود در مرحله اول نشده‌اند تا ساعت 24 روز پنجشنبه 27 بهمن مهلت دارند آثار خود را به شماره 09229718337 ارسال نمایند

 

اطلاعیه1

با توجه به درخواست‌های مکرر به اطلاع کلیه دانش‌آموزان علاقه‌مند می‌رساند در برخی رشته‌های سیزدهمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزی امکان ثبت نام تا پنج شنبه 1400/11/28 به صورت محدود فراهم می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با دبیرخانه مسابقات شماره 09229718337 ارتباط بگیرید